Değerlerimiz

Dürüstlük
Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde ve ticaretimizde çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde, devletimizle olan ilişkilerimizde gerçek olmayan söz ve vaatlerde bulunmamak dürüstlük ilkemizin göstergesidir. ST Grup olarak muhataplarımızla olan ilişkilerimizde karşılıklı olarak verilen maddi ve manevi taahhütlere bağlı kalmaya özen göstermek ve muhataplarımızın da özen göstermesini beklemek temel ilkemizdir.

Profesyonellik
Grubumuzun tüm faaliyetleri yürüten her kademede çalışanlarımız üstlendikleri işlerin ve görevlerin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının bilincinde olarak bu gereklilik ve sorumlulukları şartlar ve zaman gözetmeksizin yerine getirmekten tereddüt etmezler.

Nezaket
Grubumuzun tüm mensupları, çalışma arkadaşları ve grubumuzun muhatapları ile olan ilişkilerinde nezaket ve ahlak kurallarından taviz vermemek başarı ve performans kriterlerinin en önemlilerindendir.

Sadakat
Grubumuzun tüm mensupları temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.

İnanç ve Fikirlere Saygı
Kişilerin inanç, fikir ve değerlerine saygı duymak temel ilkelerimizdendir.

Adalet
Grubumuz yöneticileri mahiyetlerinde bulunan kişilere karşı yaptıkları değerlendirmelerde ve verdikleri hükümlerde adil olma gayretini göstermeyi temel ilke edinmiştir.

Sorumluluk Bilinci
Grubumuzun tüm mensupları görevlerine, grup faaliyetlerine ve birbirine karşı kendilerini sorumlu hissederler. Her kademede çalışanlarımız olumsuzluklar karşısında duyarlı olmayı ve sorunların değil çözümlerin bir parçası olmayı ilke kabul etmişlerdir.

Yönetime ve Faaliyetlere Katılımı Destekleme
Grubumuzun tüm mensupları grubumuzun faaliyetleri ve başarısı için fikirlerini beyan etme özgürlüğüne sahiptir. Her çalışanımız yönetim ve grup faaliyetlerini olumlu etkileyecek veya olumsuzlukları engelleyecek fikri, katkıyı şirket kültürü ve nezaket kurallarına yatkın olarak yapmayı ilke kabul etmişlerdir.

Mahremiyetleri Korumak
Grubumuzun tüm mensupları temel değerlerimize, ilkelerimize, birbirlerine ve muhataplarımıza verdiği sözlere olan sadakati bir ilke kabul ederler.

Sürekli Gelişim
Grup çalışanları olarak müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve şirketimizin mahremiyetine saygı göstermenin bilincinde olarak müşterimizin ve grubumuzun sırları 3. Kişilere karşı koruma ilkesinden taviz vermeme kararlılığındadır.

yükleniyor..